ПУБЛІЧНА ОФЕРТА


Перед переглядом сайту обов'язково прочитайте цей текст, і, в разі незгоди з наведеними умовами утримайтеся від використання нашого сайту.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 • 1.1. Цей документ являє собою публічну пропозицію (далі - Оферту) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Тродат ЮА», код ЕДРПОУ 44772742, і юридичною адресою 01133, м. Київ, б-р Лесі Українки, 7б, секція "А", офіс 321 (надалі -«ПРОДАВЕЦЬ» ), адресовану невизначеному колу осіб про продаж Товарів дистанційним способом (далі — «ДОГОВІР») на викладених у цій Оферті умовах, включаючи всі Додатки.
  1.2. Продавцю належить право власності та право інтелектуальної власності на онлайн-магазин ТРОДАТ, що розміщений в мережі Інтернет за посиланням https://trodat.com.ua (далі - Сайт).
  1.3. Згідно зі статтями 205, 633 та з 638-ї по 642-у Цивільного кодексу України, що користуючись Сайтом, Ви автоматично погоджуєтесь із всіма умовами, що описані в цій публічній оферті. Проставлення символу «галочка», а також заповнення різних форм, заявок, участь у бонусних програмах, акціях, оформлення замовлень тощо є Вашою згодою з усіма умовами, зазначеними у даній публічній оферті та прирівнюється до підписання договору обома сторонами.
  1.4. Положення цього публічного договору (оферти) розміщені за посиланням у мережі Інтернет  на Сайті.

 

2. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ

 

 • 2.1. Сайт - інтернет-магазин trodat.com.ua у вигляді веб-сайту.
  2.2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, дієздатна, що використовує цей сайт і/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.
  2.3. Покупець - Користувач, який оформив замовлення та здійснив покупку на сайті.
  2.4. Адміністрація – співробітники Сайту, що мають привілеї по коригуванню стану Ваших облікових карток та замовлень.
  2.5. Товар - товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.
  2.6. Замовлення - звернення Користувача через Сайт, SMS, електронну пошту тощо  і/або за допомогою дзвінка до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.
  2.7. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.
  2.8. Одержувач - особа, зазначена Платником у формі замовлення як контактна особа й уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.
  2.9. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.
  2.10. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.
  2.11. Доставка товару - передача товару від Продавця до Покупця, з використанням способів зазначених на сайті та прописаних в умовах даної Оферти.
  2.12. Перевізник - компанія-експедитор, яка здійснює адресну доставку Користувачеві або доставку до одного зі своїх відділень, обраного Покупцем, з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем.
  2.13. Самовивіз – самостійне отримання товару в офісу компанії в її робочі дні та години за попередньою домовленістю.


3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

 • 3.1. Предметом Договору є надання Продавцем доступу до Сайту та його онлайн-сервісів (далі - Сервісів) розробки печатки/(ок) та/або штапів (датерів), що представлені на сайті (далі —Доступу) у вигляді можливості безкоштовного допуску до елементів керування зовнішнім виглядом, формою, кольором тощо майбутнього кліше, що буде виготовлено з гуми, що замовляється клієнтом, та забезпечують створення індивідуального виробу, який не може бути виготовлено та передано ніякій інший особі, окрім Отримувача.
  3.2. У випадку виявлення помилок у роботі Сервісів чи їх програмного забезпечення, Продавець вживає всі можливі заходи для їх якнайшвидшого усунення.
  3.3. Помилки Користувача у макеті до початку його виготовлення (у розумних межах) виправляються безкоштовно.
  3.4. Оформлення замовлення через будь-який з Сервісів є згодою Користувача оплатити вартість робіт по виготовленню обраного кліше та придбанні оснащення (у тому числі – зі змінною подушкою кольору, що відмінний від стандартного та використаною для його фарбування пакування з фарбою) у випадку, коли кліше вже прикріплено (наклеєно) на таке оснащення та не може розібране (роз’єднане) без ознак використання та вважатися новим.

 

4. УМОВИ ДОГОВОРУ

 • 4.1. Ця Оферта визначає порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі товарів Користувачеві.
  4.2. Інформація про товар, що показується на сайті, є динамічною. Це означає, що вона може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією у будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Уся доступна інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем показуються на сайті.
  4.3 Адміністрація Сайту має право у будь-який час у односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті.
  4.4. Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, який досяг 18 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору Ви підтверджуєте свою право- і дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають у результаті використання сайту та укладення даного договору.
  4.4. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і/або здійснити замовлення через дзвінок або форму зворотного зв’язку сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

  4.5. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар та/або приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача.

  4.6. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнятою Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем окрім випадків використання будь-якого з Сервісів.

  4.7. Узгодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

  4.8. Сторони погоджуються, що надсилання Продавцем і/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення тощо за допомогою електронної пошти, sms та/або електронних повідомлень, за допомогою телефонії, здійснюються виключно для інформування Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її погодження Продавцем.

  4.9. Придбані кліше для проставлення печаток та/або штампів виготовляються по індивідуальному замовленню та після запуску у роботу вже не можуть бути скасовані або повернуті. Це ж стосується оснащень, на які вже наклеєні кліше та/або замінені подушки з фарбою. Якщо була обрана особлива фарба та її пакування було відкрито з метою насичення подушки оснащення, то така фарба теж вважається використаною та не може бути повернута Продавцю. Вартість послуг по виготовленню макету кліше (пошук зображення по зразку Користувача, його обробка до вигляду, що придатний для кліше, виправлення помилок тощо) є виконаною роботою та не може бути повернута.

  4.10. При прийнятті оферти Продавця Користувач надає згоду щодо отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджує прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

 

5. ДОСТАВКА ТОВАРУ

 • 5.1. Доставка або передача товару відбувається:
  •    самостійно Покупцем в офісі компанії;
  •    власною службою доставки, що забезпечує адресну доставку Користувачеві в місті Києві за умов, описаних на Сайті;
  •    обраним з переліку можливих перевізників на сайті Продавця, що виконує адресну доставку Користувачеві або доставку до свого відділення з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем.

  Якщо ж в населеному пункті Користувача відсутнє відділення служби перевізника, він має право обрати для доставки найбільш зручний для нього населений пункт, в якому є відділення служби перевізника або запропонувати Продавцеві іншій спосіб отримання за власний кошт та на власний розсуд за умов 100% оплати.

  5.2. Моментом отримання товару Одержувачем є отримання ним підписаного документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку тощо) або фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, товарна накладна інші документи) і, у разі проблем, на місці пред'явити претензії службі доставки та скласти відповідний акт в їх присутності з обов’язковою фотофіксацією визначених недоліків. Зауважимо, що Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.

 

6. ЦІНА ТОВАРУ ТА ОПЛАТА


 • 6.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на Сайті.

  6.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару або Доставки.

  6.3. У разі зміни ціни на замовлений та не відвантажений Товар або на не виконану Доставку, Продавець зобов'язується протягом 3-х робочих днів проінформувати Покупця про такі зміни.

  6.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна була змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

  6.5. Продавець вказує орієнтовну вартість доставки Товару на Сайті. Точну вартість може повідомити лише сам перевізник у момент прийняття перевезення або видачі товару. Зауважимо лише, що розрахування за Товар (послуги з його доставки, пакування тощо) із перевізником додає до вартості товару комісію самого перевізника.
  6.6. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

  6.7. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються виключно в національній валюті, способами, зазначеними на Сайті.

  6.8. Оплата онлайн способом на Сайті здійснюється через національну платіжну систему LiqPay. Проводячи оплату вказаним способом Покупець погоджується з усіма умовами договору.

  6.9. Кредитування на сайті не передбачено. Для отримання кредиту пропонуємо звернутися до Вашої банківської установи.

 

7. РЕЄСТРАЦІЙНІ ДАНІ ТА ІНФОРМУВАННЯ

 • 7.1. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Користувач зобов'язується надати щонайменше  наступну інформацію про себе:
  •    ім'я Покупця;
  •    контактний телефон;
  •    спосіб та адресу доставки;
  •    адресу електронної пошти для отримання зразків кліше печаток та/або штампів у разі їх замовлення та, у разі необхідності, для отримання бухгалтерських документів (наприклад, рахунку для його оплати).
  7.2. При оплаті через поточний рахунок установи слід вказати у примітках, листом, за допомогою інших засобів зв’язку, реквізити установи, на яку слід оформити документи.
  7.3. Пройшовши процедуру реєстрації на сайті, Користувач погоджується з умовами Оферти. Реєстрація на сайті свідчить про згоду Користувача з умовами Оферти.

  7.4. Користувач автоматично надає згоду на отримання інформування про замовлення та його стан. Але сам визначає необхідність його інформування про акції, бонусний рахунок тощо. Змінити ці налаштування Користувач може, використовуючи кабінет Сайту.

 

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 • 8.1. Як Користувач Сайту, Ви зобов'язуєтеся не вчиняти дій, що порушують законодавство України, суперечать нормам міжнародного права, дій, що можуть спричинити перешкоди у роботі Сайту.

  8.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися до відповідних служб підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

  8.3. Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, відновлення, використання, поширення, знищення), відповідно до чинного законодавства України, персональних даних Користувача, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також надає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, та, можливо, іншим третім особам на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

  8.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

  8.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також, що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

  8.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі та етики.

  8.7. Відповідальність за грошові перекази, що здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не несе відповідальності за дії Процесингових центрів.

  8.8. Адміністрація сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

  8.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, у тому числі, за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження товару.

  8.10. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувача, Платника) відмовитися від замовлення товару і вимагати повернення оплачених за нього коштів (якщо вони оплачені), окрім випадків замовлення кліше та супутніх матеріалів.

  8.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне та/або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних із доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, оплачених Платником за товар. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

 

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ

 • 9.1. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третю особу. У цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

  9.2. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами у рамках цієї Угоди, повинні вирішуватися відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди у решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при реєстрації.

  9.3. Усі права на Сайт у цілому та на використання мережевої адреси (доменного імені) належать Адміністрації сайту.

  9.4. Користувач погоджується з тим, що після реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець можуть насилати електронною поштою Користувачу листи та/або повідомлення, у тому числі рекламного характеру (знижки, акції тощо). Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

  9.5. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, у тому числі, рекламного характеру. Для відмови від отримання таких повідомлень, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

  9.6. Користувачеві забороняється розміщувати на Сайті контент, заборонений чинним законодавством та/або такий, що суперечить морально-етичним нормам суспільства.

  9.7. Дзвінок на телефонну лінію Сайту, заповнення реєстраційної форми або форми замовлення є підтвердженням факту ознайомлення Користувача та згоди з усіма наведеними правилами.

  9.8. Користувач ознайомлений та повністю згоден з умовами цієї угоди.

 

10. ФОРС-МАЖОР

 • 10.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове, повне невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим документом у разі, якщо невиконання або неналежне виконання зобов'язань є наслідком дії непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних обставин, які Сторони не могли ні передбачити, ні запобігти їх настанню (обставини форс-мажору), а саме: пожежі, стихійні лиха, страйки, масові безлади, заколоти, війни, епідемії, пандемії, дії органів державної влади та інші обставини, що роблять неможливим виконання усіма сторонами взятих на себе зобов'язань, і якщо такі обставини безпосередньо вплинули на виконання ними взятих на себе зобов'язань.
  10.2. У разі настання обставин форс-мажору під час дії цієї Оферти, виконання таких зобов'язань відкладається на термін дії обставин форс-мажору.
  10.3. Сторона, що не може виконати зобов'язання за Офертою, повинна негайно, але не пізніше ніж через 3 (три) календарні дні після настання обставин форс-мажору, письмово повідомити про це інші Сторони. Те саме стосується моменту закінчення дії обставини форс-мажору. Несвоєчасне повідомлення про настання обставини форс-мажору позбавляє відповідну Сторону права посилатися надалі на зазначені вище обставини як на підставу для звільнення від відповідальності за невиконання або неналежне виконання, цілком або частково, взятих на себе зобов'язань за цим Договором. Настання обставин форс-мажору має бути підтверджене довідкою відповідного компетентного органу.

11. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

 • 11.1. Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується у судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору, згідно з чинним законодавством України. До спірних правовідносин застосовується право України.

 

12. РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Продавець:        ТОВ "Тродат ЮА"
Код ЄДРПОУ:     44772742
Тел.:                    (+38-044) 374-44-44
Адреса:              01133, м. Київ, бул. Л.Українки, 7Б, секція «А», 3-й поверх, офіс 321


Уважно ознайомтеся з текстом публічної оферти, і, якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом Оферти, Ви маєте право відмовитися від покупки Товарів, що надаються Продавцем, і не вчиняти дій, вказаних у п. 4.1. цієї Оферти.