Штемпельні

Настільні штемпельні подушки необхідні в тому випадку, якщо оснащення не має вбудованої подушки. Це можуть бути стрічкові нумератори і датери, печатки та штампи на ручному оснащенні. Також штемпельні подушки знадобляться при роботі зі спеціальними фарбами на спиртовій або олійній основі.

У даному розділі Вашій увазі пропонуються настільні штемпельні подушки TRODAT, як заправлені фарбою на водній основі, так і нефарбовані.

Подушки для ручних штампів Trodat оптимально адаптовані до потреб користувачів - вони видають лише необхідну кількість фарби і, таким чином, гарантують чудові відбитки. Штемпельні подушки представлені в таких кольорах: чорний, синій, червоний, зелений та фіолетовий. Також пропонується суха подушка (без фарби) до спеціальних фарб. Всі фарби довговічні і відмінно підходять для документів. При використанні штемпельних подушок Trodat Ви можете бути впевнені в отриманні рівномірних і чистих відбитках. Подушки для ручних штампів Trodat підходять для використання в будь-якому кліматі і не висихають - Ваш штамп протягом довгого часу буде придатний до експлуатації.

Настільні штемпельні подушки TRODAT

Активні фільтри