Металеві

Модель Professional - ідеальний штамп для щоденного використання в офісі, який гарантує отримання чистих і чітких відбитків. Десятиліттями він символізує надійність і професіоналізм. Точність обробки і високоякісні матеріали роблять його самим витривалим штампом серед всіх моделей Trodat. З 2013 року вся лінійка Trodat Professional виготовляється відповідно до Еко-стандартів.


НЕ ВПЛИВАЄ НА КЛІМАТ. Серійний випуск.

Original Printy 4.0 не несе негативних наслідків для клімату. І це при серійному виробництві.

Ергономічний.

Модель Professional відрізняється високою зручністю у використанні і оптимально лягає в руку завдяки ергономічній ручці. Відбиток проставляється практично безшумно, легким натиском.

Надійний.

Міцний сталевий каркас моделі Professional гарантує неймовірно довгий термін служби і найвищу стійкість. Ідеально підходить до самих різних вимог у повсякденному офісному житті.

Чистий.

Брудні пальці після друку або зміни дати? Тільки не з Professional! Захисне покриття стрічок з датою запобігає контакт пальців з фарбою, зберігаючи їх чистими. Кожен день.

Металеві оснащення до штампу та печатки TRODAT Professional, для щоденного використання в офісі, ці оснащення гарантують отримання чистих і чітких відбитків

Знайдено товарів: 10.

Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри