Постачання та повернення

Відправлення Вашого товару

Відправлення товару здійснюється через 2 дні після отримання оплати і виконується через курє'рські служби з відстеженням місця розташування посилки. Безкоштовне відправлення товару при сумі замовлення від 2000 грн. здійснюється власною службою доставки по Києву та передмістях або за допомогою перевізників (Нова Пошта).

При невеликому замовленні, або виборі постачальника, з яким у нас немає угоди, з Вас може стягуватися додаткова плата. Перед обиранням способу доставки, просимо зв'язатися з нами. Незалежно від обраного Вами способу оплати, Ви зможете відслідковувати стан Вашого замовлення онлайн.

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, тоді як витрати на транспортування можуть змінюватись в залежності від ваги посилки. Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремих замовлення та доставка буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми подбаємо про збереження крихких вантажів.

Вантаж завжди страхується, має ручки для перенесення і опечатується спеціальною фірмовою липкою стрічкою.

Повернення

Прийом товару здійснюється згідно чинного законодавства. Терміни, норми і правила Ви можете дізнатися ТУТ