Фоновий малюнок
Печатки з таким захистом містять складні напівтонові малюнки або зображення.Сама фонова заливка складається з великої кількості дрібних елементів різної форми і розміру (до декількох тисяч). Напівтоновий малюнок надзвичайно важко відновити, по відбитку, а також неможливо виготовити ні за допомогою фотополімерною технології, ні за допомогою струменевого принтера. Такі печатки виготовляються тільки методом лазерного гравіювання з розподільною здатністю 1000 точок на дюйм (або вище). По складності структури печатку із напівтоновими заливаннями не поступаються "гербовим" печаткам.
Зразок відбитка.
Спеціальний шрифт
Під спецшрифтом розуміють накреслення символів, відмінне від поширених і проявляє себе в нестандартні розміри кожного елемента (його висоті, ширині, відстані між сусідніми елементами, куту нахилу та інше). Це може бути і Ваш корпоративний шрифт, використовуваний для ділового листування. Використання стандартних шрифтів у печатці спрощує роботу підроблювача, в цьому випадку він легко може підібрати типовий шрифт і підробити печатку. Використовуючи спецшрифти Ви набагото ускладнюєте підробку печатки.
Зразок відбитка.
Багатоколірна печатка
Сучасний спосіб виділити Ваші документи - використання кольорової печатки. Не таємниця, що більшість компаній мають свій фірмовий логотип. І навряд чи він чорно-білий. До останнього часу виготовлення багатобарвних печаток було достатньо дорогим (близько 500 Євро) і, головне, кустарною справою. Але з появою технології MultiColor компанії TRODAT GmbH це стало набагато доступнішим і, головне, більш якісним способом захисту документів. Кліше, як і колись, виготовляється методом високоточного лазерного гравіювання. А, значить, всі існуючі ступені захисту - мікротекст, фонові малюнки та інше Вам доступні.
Виготовлення печаток по флеш-технології не дає всіх цих можливостей. Крім того, штемпельна фарба, що використовується в таких печатках, має специфічні відтінки - фарби мають олійну основу (на відміну від стандартних штемпельних фарб на основі води).

Зразок відбитка.
Тангерні сітки або гільйош
У данному захисті використовуються дрібні повторювані елементи, що дозволяють багаторазово підвищити захищеність печатки. Гільошірна сітка - це складний малюнок, що складається з тонких ліній товщиною менше 0,1 міліметра. Виготовляються такі печатки методом лазерного гравірування з високою роздільною здатністю.
Навіщо потрібні гільошірние сітки ?
Тонкі лінії сітки не можна відтворити за допомогою полімерної або флеш-технологій виготовлення печаток. При скануванні такого гільошірние малюнка відбувається спотворення ліній і вони стають "ступінчастими". Завдяки складному малюнку печатки, експерту легше провести аналіз автентичності. Використовуючи гільошірни сітки можливо створити гарний оригінальний дизайн печатки.
Зразок відбитка.
Спеціальні фарби
Більшості з Вас відомі два види фарби - на основі води або олії . Але існують ще й спеціальні флуорісцентні фарби. Вони дозволяють не тільки внести додатковий ступінь захисту в документ, але і зробити його невидимим. Дана можливість припаде до смаку власникам бібліотек, які не бажають псувати свою колекцію штампами з фарбою, яка з часом почне розпливатися і вицвітати.
У нашому асортименті ви знайдете продукцію німецької фірми NORIS, що дозволяє нанести ультрафіолетові мітки на досить широкий перелік матеріалів - від паперу до поліпропілену і скла.
Зразок відбитка.
Приховане зображення
Даний вид захисту грунтується на використанні технологій маскування одного зображення іншим. Для перевірки справжності використовується спеціальний контрольний фільтр, що відокремлює прихований візерунок від фону. На поточний момент ця технологія тільки претендує на звання масової зважаючи на досить високу вартість.
Зразок відбитка.