Печатка рельефна

302,40 ₴
з податком

Рельефна печатка для паперу чи лейбів. Ціна вказана за виготовлення (без вартості оснащення).

Матеріал кліше Рельеф
Форма корпусу Кругла
Значення оснащення Печатка
Дизайн
Кількість

  Політика безпеки

Оригінальна продукція від офіційного постачальника

  Політика відправлень

Вітчизняні перевізники та власна служба кур'єрів

  Політика повернення

Один рік повної гарантії за умов дотримання правил користування

Рельєфна печатка ( "суха", "вижимна", "печатка для тиснення") - це печатка рельєфного відбитку на спеціальному лейбі, папері, фользі та багато іншого. Окремо слід сказати про відбиток рельєфної печатки на лейбах. Лейб це тонка металізована наліпка, розмір якої підібраний відповідно до відбитку. Золота або срібляста поверхня з рельєфним малюнком незвично виглядає на світлі, надаючи документу парадний вигляд.

Рельєфні печатки використовуються для захисту документів, бланків, дипломів, сертифікатів. Рельєфну печатку можна використовувати для створення екслібрисів на книгах особистої бібліотеки. Такі печатки вважаються найскладнішими для фальсифікації та підробки документу, цей відбиток неможливо відтворити за допомогою комп'ютера, факсимільного або копіювального апарату.

Звичайно, варіантів застосування набагато більше, багато що залежить від Вашої фантазії та поставлених цілей. У будь-якому випадку, Ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями, які з радістю розкажуть про можливості та варіанти вирішення поставлених завдань.

no brand
31834

Можливо вам також сподобається

chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.